Hakkımızda

Konya Havaalanı Transferi, taşımacılık firması Konya’da genç, dinamik ama aynı zamanda yılların tecrübesine sahip köklü bir firmadır. Konya Havaalanı Transferi araç filosu tamamen siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda şekillenmiştir. Ayrıca araç filomuz sürekli gelişmekte, yeni araçlar, araç filomuzun bünyesine katılmaktadır.

Araçlarımızın tümünde araç izleme GPS sistemi mevcuttur. Müşterilerimiz araçlarının konumlarını istedikleri takdirde internet üzerinden izleyebilirler.

Turizm taşımacılığı ve servis işlerinde, deneyimli personelimiz ve güvenilir araçlarımız ile turizm alanında her türlü hizmeti özenle vermektedir. Araçlarımızın hepsinde araç ve yolcu kasko sigortaları mevcut olup, güvenilirlik firmamızın daimi bir ilkesi olmuştur.

Firmamız zaman içerisindeki deneyim ve Konya Turizm sektöründeki edinimlerine dayanarak kurulan firmamız, turizm taşımacılık hususundaki eksiklikleri görerek kendini her geçen gün yenilemekte ve dünya standartlarına ulaşmaya çalışmaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışı turlarda uzman yetki belgeli şoförlerimizle hizmet vermektedir.

Verdiğimiz araç hizmetlerinde güveni, konforu ve zamanı çok iyi kullanarak Konya sektöründe lider olmak en büyük hedefimizdir.